Loading...

جشنواره تولید محتوای الکترونیک ویژه دانش آموزان استثنایی برگزارمی شود

جشنواره تولید محتوای الکترونیک ویژه دانش آموزان استثنایی برگزارمی شود

رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: یکی از فعالیت های شاخص پیش بینی شده برای سال 93 برگزاری نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیک ویژه دانش آموزان استثنایی است.

به گزارش روز یکشنبه وزارت آموزش وپرورش، نامدار عبداللهیان اظهار داشت: هوشمندسازی مدارس، فعال شدن معلمان در تولید محتوا، استفاده از درس افزارهای تولید شده برای بهره مندی تمام معلمان و حمایت از مناسب سازی و دسترسی آسان دانش آموزان با نیاز ویژه به محتوای کتاب های درسی از اهداف این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه طراحی و تولید نرم افزارهای آموزشی و هوشمندسازی مدارس استثنایی از برنامه های در دست بررسی این سازمان است، اضافه کرد: عمده برنامه های آموزشی درنظر گرفته شده برای مهر 93 توسعه کمی و کیفی آموزش گروه های مختلف استثنایی، مناسب سازی محتوای خاص برای دانش آموزان استثنایی، دانش افزایی معلمان و کارشناسان، آموزش والدین و برنامه های اطلاع رسانی، طراحی و تولید رسانه ها و نرم افزارهای آموزشی و هوشمندسازی مدارس است.

عبداللهیان خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه ها در بخش توسعه کیفی برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس است که یکی از اهداف آن تشویق آموزگاران به استفاده از روش های نوین آموزشی، انتقال تجارب برتر آموزشی و ایجاد روحیه نشاط در بین معلمان است.


ارسال نظر

(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)